KaskoJet Ön Başvuru Ekranına
Hoş Geldiniz

BAŞVUR

Kasko Sigortası Nedir?

Aracınızın kaza yapması halinde; uğrayacağınız maddi zararları karşılayan kasko sigortası, trafik sigortası teminatlarının yeterli olmadığı durumlarda devreye girerek aracınızın da teminat altına alınmasını sağlar. Oldukça geniş teminatlarla sunulan kasko sigortasında, farklı kapsama sahip kasko sigorta paketlerinden size uygun olanı seçme imkanınız bulunur.

KaskoJet Nedir?

Genişletilmiş kasko teminatları sunan KaskoJet’in sağladığı kolaylıklar elbette ki bunlarla sınırlı değil. Peki KaskoJet ile ne çeşit faydalar sağlarsınız? Aracınız hasar gördüğünde, onarım ve bakımı MAPFRE’nin özenle seçtiği servislerde gerçekleştirilir, Aracınıza sağlanan onarım ve bakımi aracınızın satışını gerçekleştirene dek tam güvence sağlar, Standart kasko ürünlerine oranla çok daha uygun prim seçeneği sunar.

KaskoJete Özel Teminatlar ve Kapsamları

LPG Sistemi Muafiyet Teminatı

Aracınızıda LPG sistemi yer alıyorsa, KaskoJet poliçenizde bu bilgiyi de ekleyebilir, böylece poliçenizin kapsamını genişletmek üzere ek prim ödeyerek LPG’den doğabilecek yangınlarla ilgili zararlara karşı önlem alabilirsiniz. Bunun için; poliçe tanzimi esnasında aracınızda LPG bulunduğu bilgisini bizlerle paylaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiyi paylaşmamanız halinde; LPG’den kaynaklanan herhangi bir yanma hasarı gerçekleşmesi halinde; hasar tutarının %75'i sizlerin, %25'i ise şirketimizin üzerinde kalmak şartı ile ‘müşterek’ sigorta esasına göre düzenlenir.

Emanete Bırakılan Aracın Çalınması Teminatı

Bu teminat, aracınızın otoparktan ya da teslim ettiğiniz vale tarafından çalınması halinde meydana gelebilecek hasarları kapsar. Bu teminattan yararlanmak için; aracınızı otoparka ya da valeye teslim ettiğinize dair kanıtlayıcı bir belge sunmanız gerekir.

Vale Hizmeti

Herhangi bir hasar sonrasında aracınızın servise ulaştırılması tarafımızca Vale Hizmeti kapsamında gerçekleştirilir. Aracınız sizlerden vale aracılığıyla teslim alınarak tamiri gerçekleştirildikten sonra yine sizlere teslim edilir.

Garanti Teminatı

Herhangi bir hasar durumunda servise iletilen araçlarınızın bakım ve onarımı MAPFRE güvencesiyle gerçekleştirilir. Bakım ve onarım esnasında gerekli hallerde değiştirilen parçalar ve uygulanan işçilikler, sizin tarafınızdan değiştirilene dek MAPFRE garantisi altındadır.

Takip Sistemi

Aracınızı teslim etmeniz ondan habersiz kalacağınız anlamına gelmiyor! KaskoJet Takip Sistemi sayesinde, aracınızı genel servise bıraktıktan sonra dilediğiniz zaman internet sitesinde yer alan Onarım Takip Platformu’nu kullanarak aracınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

Oto Adaptasyon Teminatı

racınızın kaza geçirdiği durumlarda; yolcu ve/veya sürücüde sürekli sakatlık oluşması halinde, maksimum 5000TL’ye kadar Oto Adaptasyon Teminatı sunulur. Bu teminattan yararlanmak için, harcamalarınıza yönelik fatura ibraz etmeniz gerekir.

KaskoJet Ön Başvuru Formu

Kişisel Verilerin İşlenmesi ile Pazarlama İzin Metinlerini okudum. Kabul ediyorum. * Detaylar.
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code